Haris Hotel

Pefkochori, Pefkohori, Halkidiki, Prv Krak
Со престој во хотелот Харис во Касандра (Халкидики), ќе бидете блиску до плажата Ханиотис и пристаништето Пефкохори. Овој хотел се наоѓа во регионот на лагуната Пефкохори и плажата Ксенија. Собите имаат приватни опремени балкони. Достапен е бесплатен безжичен интернет пристап за да бидете поврзани. Обезбедени се бањи со тушеви. Опуштете се и опуштете се со масажи, третмани за тело и третмани за лице. Јадење Згаснете ја жедта со вашиот омилен пијалок во бар/салон. Континенталниот појадок е достапен секој ден за плаќање. Бизнис, други погодности Рецепцијата е екипирана во ограничени часови. Бесплатен сопствен паркинг е достапен на лице место.

Вклучено

Клима
Балкон
Бар
Базен
Детски базен
Телефон
ТВ
Безжичен интернет
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели