Xenios Port Marina

Pefkochori, Pefkohori, Halkidiki, Prv Krak
Пристаништето е на 700 метри од плажата, во мирна област помеѓу космополитскиот Пефкохори и живописното традиционално село Палиури, на јужниот крај на полуостровот Касандра. Хотелот располага со олимписки базен со лежалки и чадори и ресторан бар покрај базен. Гостите можат да имаат корист од услугата за трансфер на хотелот. Бесплатен јавен паркинг е достапен околу хотелот.

Вклучено

Комплети за плажа
Детски базен
Доктор
Теретана
Послужени оброци
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Wi-Fi заеднички области
Wi-Fi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели