Sousouras

Chaniotis, Hanioti, Halkidiki
Сместен на плажата Ханиоти покрај Егејското Море, хотелот и бунгаловите Sousouras имаат главна зграда со ресторан и бар покрај базен и 9 големи згради сместени меѓу прекрасна медитеранска градина. Неодамна реновираните соби и базенот ветуваат релаксирачки, опуштен одмор во семејна атмосфера. 77 пријатни и пространи соби за гости и бунгалови, изработени од бои и материјали во хармонија со прекрасната природна околина, чекаат да ви овозможат вистински удобен престој. Ханиоти е мал крајбрежен град на полуостровот Касандра, на Халкидики, живописна и живописна дестинација, идеална за релаксирачки одмори на хотелот Sousouras пред плажата. Овој одличен хотел со полупансион, со полупансион, се наоѓа во близина на центарот на Ханиоти, 4 км од Пефкохори и 90 км од аеродромот во Солун.

Вклучено

Банкомат
Барови
Комплети за плажа
Билјард
Детско игралиште
Детски базен
Доктор
Кодекс на облекување
Размена
Оброци
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Продавници
Wi-Fi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели