Tresor Sousouras

Chaniotis, Hanioti, Halkidiki
Сместен во срцето на космополитскиот Ханиоти, Tresor Sousouras е хотел со 4 ѕвездички со интимна, пријателска атмосфера. Порано познат како Ханиоти Палас, овој шармантен хотел претрпе мало реновирање во собите и апартманите, додека го одржува истиот базен долг 25 метри и расцутените, добро уредени градини. Има 24-часовна рецепција, главен ресторан со појадок и вечера на шведска маса, бар покрај базен, базен, детски базен и игралиште и неколку (наплатени) паркинг места. Јавната плажа е оддалечена 80 метри, додека главниот плоштад Ханиоти е на 100 метри, што го прави овој хотел еден од најдобро лоцираните во одморалиштето.

Вклучено

Банкомат
Барови
Изнајмување на автомобили
Детско игралиште
Детски базен
Доктор
Кодекс на облекување
Размена
Послужени оброци
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Продавници
Посебни потреби
Wi-Fi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели