Hanioti Grand Otel

Chaniotis, Hanioti, Halkidiki
Лоциран на брегот, во близина на паркот во Ханиоти, Гранд Отел нуди искуство на урбаната средина и топлината на јужното море. Хотелскиот комплекс се рефлектира во азурните води на Егејот, бидејќи е изграден пред една од најубавите плажи на Ханиоти. Овој опуштен хотел има две крила со сместувачки единици, ресторан, бар и мал базен. Бар на плажа нуди освежување заедно со лежалки и чадори што се плаќаат. Центарот Ханиоти со сите продавници и забава е на чекори, додека аеродромот во Солун е на 97 километри.

Вклучено

Банкомат
Барови
Комплет на плажа
Изнајмување автомобил
Детско игралиште
Доктор
Кодекс на облекување
Лифт
Послужени оброци
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Продавници
Посебни потреби
Пинг-понг
Водени спортови
Wi-Fi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели