EL MOURADI MAHDIA

Чартер

Термин Од 25.06.2024 - 02.07.2024

Standard Room

All Inclusive

25.06.2024 - 02.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

75,392.00 den

1,216.00 €

Резервирај Јави се

STANDARD ROOM SIDE SEA VIEW

All Inclusive

25.06.2024 - 02.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

80,352.00 den

1,296.00 €

Резервирај Јави се

Термин Од 02.07.2024 - 09.07.2024

Standard Room

All Inclusive

02.07.2024 - 09.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

88,164.00 den

1,422.00 €

Резервирај Јави се

STANDARD ROOM SIDE SEA VIEW

All Inclusive

02.07.2024 - 09.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

93,124.00 den

1,502.00 €

Резервирај Јави се

Провери друг термин

Плажа

Хотелот има прекрасна, песочна приватна плажа

Facilities

Хотелот располага со 2 надворешни и 1 внатрешен базен и голем избор на активности. Ел Муради Махдија нуди фитнес центар со амам, сауна и топли кади. Масажи се достапни со доплата.

Локација

Сместен на плажа на брегот на Медитеранот, Ел Муради Махдија нуди сместување со 5* на 5 км од Махдија и 40 км од Монастир.

Карактеристики за соба

Собите се  климатизирани и опремени со - телевизор со сателитски канали, минибар и сопствена бања со када и фен. Некои соби имаат балкон или тераса.

Спорт и рекреација

Има тениски игралишта, а можете да уживате и во спортови како одбојка на плажа, фудбал, стрелаштво и спортови на вода.

Локација

Искуства

Сподели Искуство

Слични Понуди