Thassos Grand Resort

Thassos, Tasos
Thassos Grand Resort е сосема нов хотел со 5 ѕвезди на Тасос. Со својот изобилен простор, тоа е најчистата еманација на луксуз што ќе направи да се чувствувате удобно како дома уште од првиот момент кога ќе преминете. Секоја од 161 прекрасно стилизирана соба, 8 апартмани и 2 вили на овој луксузен ресорт нуди незаменлив медитерански начин на живот. Овој хотел со 5 ѕвезди на Тасос сложено плете модерен комфор со извонреден дизајн во свежа бела, ладно сина и смирувачка беж боја, комбинирајќи ги најсовремените објекти, спа процедури и природна убавина за да понуди незаборавен луксузен одмор во Грција.

Вклучено

A La Carte
Барови
Комплети за плажа
Крпи на плажа
Третмани за лице за тело
Изнајмување автомобил
Детска анимација
Детско игралиште
Детски базен
Конференција
Доктор
Кодекс на облекување
Вечерна анимација
Теретана
Оброци
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
ресторан
Спа велнес
Посебни потреби
Wi-Fi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели