Royal Paradise Beach Resort and Spa

Thassos, Tasos

Royal Paradise Beach Resort & Spa е нов хотел со пет ѕвезди, во кој луксузот се натпреварува со висококвалитетни услуги и естетика обезбедува чувство на исполнетост и задоволство.

77 соби-апартмани целосно опремени со сите модерни капацитети ги задоволуваат највисоките барања, а атмосферскиот спа центар нуди релаксација и ревитализација на духот и телото.

Во бифе / A la Carte / гурмански ресторан „Elea“ се нудат оригинални јадења од креативна кујна со мирис на Грција, а медитеранските нежни вкусови се комбинираат за да се создаде експлозивна вкусна палета.

Лоби барот „Исалос“ и барот покрај базенот „Аеолос“ придонесуваат за максимизирање на „малите гревови“ на задоволството.

Откријте го „Royal Senses Spa“, уникатна оаза на хармонија и регенерација и за телото и за духот.

За време на празниците, најдолгата пауза од секојдневната рутина, малите детали ја прават разликата. Можеби е време за шанса за живот…


Вклучено

Тениско игралиште
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели