Jenny Hotel

Siviri, Siviri, Halkidiki, Prv Krak
Хотелот Џени се наоѓа во центарот на селото Сивири во Касандра, Халкидики и многу блиску до прекрасна плажа, на само 150 метри. Селото Сивири е многу популарно поради прекрасните плажи и климата. Таа е една од најдобрите дестинации за одмор во јужен Халкидики. Хотелот е опкружен со шума. Понатаму, бидејќи хотелот се наоѓа во центарот на селото, можете лесно да имате пристап до супермаркети, ресторани, продавници, барови итн.

Информации за хотелот

Целосно климатизираните соби се опремени со фрижидер, фен за коса, исто така бесплатен Wi-Fi и сеф. Ниту една соба во овој хотел нема кујна. Има Wi-Fi интернет во сите соби и на сите јавни простори на хотелот. Хотелот располага со игралиште, ресторан, бар покрај базен, базен, паркинг.


Вклучено

Појадок (ресторан)
Вечера (ресторан)
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели