Dryades

Siviri, Siviri, Halkidiki, Prv Krak
Хотелот Dryades, опкружен со зелена природа и со поглед на море, претставува мала оаза на мир и уживање. Хотелот располага со 18 соби и нуди полупансион во стил на шведска маса. Изграден е во 2000 година, а реновиран во 2015 година. Има приватен паркинг, базен, бар покрај базен и ресторан. Плажата е оддалечена околу 50 метри. Центарот со ресторани и продавници е оддалечен околу 1 км. Собите се пространи и имаат брачен кревет и кревет на спрат. Сите апартмани се климатизирани и имаат ТВ, фен, мрежи против комарци и големи балкони. Малку соби се опремени со капацитети за лица со посебни потреби. Wi-Fi е достапен само во заедничките области. Сефовите се достапни на рецепција и се бесплатни.

Вклучено

Барови
Изнајмување автомобили
Детски базен
Доктор
Лифт
Послужени оброци
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Продавници
Посебни потреби
Заеднички области на Wi-Fi
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели