Calypso Hotel - Siviri

Siviri, Siviri, Halkidiki, Prv Krak
На само 5 минути пешачење од центарот на Сивири, Calypso Hotel Siviri нуди отворен базен, фризер и ресторан. Ова семејно место се наоѓа на околу 85 километри од аеродромот во Солун и неколку минути пешачење од Паралија Сивирис.

Информации за хотелот

Мегали Кипса е на 4,5 километри од сместувањето, а плажата Елани е на 1,7 километри. Во близина на хотелот се наоѓа и плажата Сивири. Некои соби се опремени со клима уред и телевизија. Можете да уживате во поглед на морето. Гостите можат да уживаат во италијански, медитерански и грчки оброци во Акри на 5 минути пешачење од имотот.


Вклучено

Појадок
Вечера
Ручек
Ужина
Чај
All Inclusive план
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели