Anthemus Sea Hotel

Nikiti, Sithonia, Sitonia, Halkidiki

„Anthemus Sea Beach Hotel & Spa“ лоциран на локација од 38.000 метри лежи во живописен залив покрај мирниот „Elia Coast“ на Ситонија на Халкидики, веднаш до песочна плажа наградена со „Сино знаме“ на Европската заедница. . Нашиот шатл-автобус ве носи секојдневно (освен недела) до блиските села Неос Мармарас или Никити.


Вклучено

24-часовна рецепција / пред бирото
столчиња за бебиња во ресторанот
седење за бебиња (на барање)
бар
бар на плажа
лежалки и чадори на плажа
Крпи за плажа
терен за одбојка на плажа
Третман за убавина (во Спа зона)
Бел-бој Услуга
Билјард
Изнајмување на автомобили и мотори
Дневна слугинка
Доктор (на барање)
Услуга за факс и фотокопирање
Игри / соба за играње
продавница за подароци
теретана
Затворен базен загреан со слатка вода
Внатрешен базен загреан со свежа вода
Интернет катче
Гарен базен џакузи
Златарница
Сервис за перење и пеглање
Лоби салон
Масажа
Мини клуб за деца
Мини маркет
Отворен паркинг
Надворешно игралиште
Надворешен базен (свежа вода)
Отворен базен за деца
Надворешен базен со хидромасажа
Снек бар во базен
Лежалки и чадори во базен
Крпи за базен
Ресторан
Сервис во соби
Сеф
Сателитска ТВ
Сауна
Трговски простор
Тушев и соблекувални
Служба за шатл-автобус
Спа
Стејбл Фудбал
Пинг-понг
Тениско игралиште
Тоалети за хендикепирани лица
Патничко биро
Водни спортови
Пристап на интернет преку Wi-Fi
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели