Litohoro Olympus Resort

Leptokaria, Pieria
Во најубавиот дел на Олимп „Ривиера“, во пејзаж со незамислива убавина со уникатен, магичен поглед кон прекрасната, мирна и чиста плажа на Пиериската ривиера во Плака, Литохоро, на 2 км од Литохоро, одморалиштето Литохоро Олимпус и Спа со нетрпение очекува да ве пречека и смести. Изграден со уникатен архитектонски стил, Eco friendly Hotel / Green Hotel, со камен обработен рачно и во природна средина. Хотелот Litohoro Olympus Resort and Spa ви нуди безбедна, удобна и возбудлива средина за парови, семејства и пријатели на која било возраст. Сместено во Плака Литохоро, на 2 километри од добро познатиот традиционален и историски Литохоро, овој луксузен рај со 4 ѕвезди се состои од 46 соби и апартмани. Аеродромот во Солун е на оддалеченост од 80 километри.

Вклучено

A La Carte
Барови
Комплети за плажа
Крпи за плажа
Третмани за лице за тело
Изнајмување автомобили
Детско игралиште
Детски базен
Докторот
Кодекс на облекување
Лифт
Теретана
Затворен базен
Послужени оброци
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Спа Велнес
Wifi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели