Eden Star Zarzis

Djerba Tunis

Charter

Хотелот Eden Star се наоѓа на морскиот брег во срцето на морска оаза, во туристичката област Џерба-Зарзис, околу најспектакуларните места на тунискиот југ. Хотелот има 256 соби.

Пасошот за Џерба треба да биде 9 месеци пред истекување.


Included

Детски базен
Игралиште
Детски столчиња
Детски клуб од 4 до 12 години
Климатизација
Телевизија
Телефон
Бања со фен
Мини бар
Балкон или тераса
Тениско игралиште
Аква гимнастика
Аеробик
Водена топка
Пикадо
Одбојка на плажа
Кошарка
Пинг Понг
Стрелаштво
Фитнес
Кајак
Катамаран
Мини голф
Сурфање на ветер
Амам
Сауна
Масажа
Билијард
Главен ресторан
A la carte ресторан
2 надворешни базени
Внатрешен загреан базен со морска вода
Таласотерапија
Search Availability

Experiences

Share Your Experience

Related