Assa Maris Hotel

Sithonia, Sitonia, Vtor Krak, Halkidiki
Прекрасниот хотел на плажа, лоциран во Ситонија, 40 км од Неос Мармарас и 10 км од селото Агиос Николаос. Хотелот нуди прекрасно уреден терен, голем базен, различни активности за гости од сите возрасти и гостопримство со извонредно ниво на услуга. Хотелски капацитети: рецепција, лоби, ресторан, бар, таверна, бар покрај базен, организација на грчки вечери, танци, тенис, велосипедизам, одбојка на плажа, спортови на вода, фитнес програма, пинг понг, мини-голф, надворешен базен, детски базен. Wi-Fi е достапен на сите јавни површини на хотелот.

Вклучено

Барови
Плажа комплети
Изнајмување автомобили
Детски базен
Кодекс на облекување
Вечерна анимација
Послужени оброци
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Тенис
Wi-Fi заеднички области
Wi-Fi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели