Sea Level Hotel

Polichrono, Polihrono, Halkidiki, Prv Krak
Sea Level Hotel е сосема нов хотел со 4 * кој нуди елегантно сместување и уникатни искуства Се наоѓа во селото Полихроно во Касандра, Халкидики. Хотелот е дизајниран и уреден во современ стил со паметен ентериер во палета на слонова коска, нијанси на сива и бела и се вклопува во околината.

Информации за хотелот

Хотелот располага со сезонски надворешен базен, 24-часовна пред бирото. Хотелот Sea Level нуди богат појадок на шведска маса со грчки сувомесни производи и рецепти. Областа е популарна за возење велосипед, а во овој хотел со 4 ѕвезди е достапно изнајмување велосипеди. Најблискиот аеродром е аеродромот во Солун, на 90 км од имотот. Може да имате релаксирачко расположение во барот покрај базенот или да се разладите на плажата со плитките води и извонредниот поглед, уживајќи во коктел додека ветрето го задева вашето тело. Медитеранскиот ресторански бар АМФОРА со поглед на море за кој треба да се умрете, ви ги нуди најдобрите предлози за храна и пијалоци во текот на денот.


Вклучено

Климатизација
Сеф
Телефон со директно бирање
Безжична интернет конекција на јавни места
Соби за непушачи
Бесплатна интернет конекција со голема брзина
Звучен доказ
ТВ со рамен екран
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели