Kassandra Studios

Polichrono, Polihrono, Halkidiki, Prv Krak

Студиото Касандра се наоѓа во двокатна зграда во центарот на Полихроно и се на само 40 метри од морето. Ве очекуваат две Family студија и седум редовни студија! Околу студијата Касандра, можете да најдете ресторани, кафулиња и разни продавници.

Информации за хотелот

Сите единици имаат кујна со фрижидер, котел, Nespresso кафе машина и тостер, како и приватна бања со фен и бесплатен тоалети. Капацитетите вклучуваат сателитска ТВ со рамен екран, клима уред и сеф. Студиото е со вкупна површина од 25 квадрати и е на 1 кат со наместен балкон. Станува збор за еднопросторно сместување со кујна, брачен кревет и софа кревет за трето лице и на крајот WC со туш. Чистењето се врши на дневна основа. Крпите и чаршафите се менуваат на секои 3 дена.


Вклучено

WI-FI
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели