Al Mare

Polichrono, Polihrono, Halkidiki, Prv Krak
Вгнезден на идеална локација, покрај морскиот брег, поддржан од мирот и тишината на боровата шума, на популарниот полуостров Касандра, Ал Маре ги нуди сите добра за семеен одмор. Солун и аеродромот во Солун се оддалечени 85 километри, додека малиот живописен град Полихроно е на околу 1,5 километри, а раздвижениот Криопиги е на околу 2 километри. Ал Маре нуди одлични можности за одмор, далеку од гужвата, можности за разгледување на блиските места, прекрасни плажи и недопрена природа.

Вклучено

Барови
Комплети за плажа
Детско игралиште
Детски базен
Доктор
Послужени оброци
Организирана плажа
Паркинг
Полиса за домашни миленици
Базен
Рецепција
Ресторан
Wi-Fi заеднички области
Wi-Fi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели