Wyndham & Ramada Loutraki Poseidon Resort

Peloponnese, Pelopones
Loutraki Poseidon Resort ви посакува добредојде на место каде што непретенциозниот луксуз е прекрасно споен со природната убавина, погледите кои го одземаат здивот и беспрекорните услуги. Избегајте од обичното и уживајте во врвното сместување, со поглед на Коринтскиот залив и уживајќи во грчкото сонце кое блеска на водите. Пофалувајќи се со исклучителна локација покрај брегот, одморалиштето се наоѓа на само еден здив од Атина и светски познатите историски локалитети Епидаурус, Микена, Нафплио и Антички Коринт. За оние кои сакаат да уживаат во апсолутна релаксација покрај морето, опкружени со ремек-дела на природата, Wyndham Loutraki Poseidon Resort е врвна позадина за незаборавен престој во Лутраки.

Вклучено

A La Carte
Барови
Комплети на плажа
Третмани за лице
Детско игралиште
Доктор
Кодекс на облекување
Вечерна анимација
размена
Фретална
Затворен базен
Послужени оброци
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Пинг-понг
Тенис
Wifi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели