Abeloessa Methonian Hospitality

Peloponnese, Pelopones
ABELOESSA METHONIAN HOSPITALITY е создаден за да обезбеди луксузен и уникатен престој. Се состои од осум модерни, целосно опремени апартмани кои даваат приватност и удобност. Единствената архитектура на камената градба го составува чувството на друга ера и го вградува во прекрасната природна средина на живописната област Метони и неговиот средновековен замок.

Информации за хотелот

Секоја единица е опремена со внатрешен двор со поглед на базен, сателитска ТВ со рамен екран, добро опремена кујна и приватна бања со туш, фен и бесплатни тоалети. Микробранова печка, фрижидер и печка се исто така предвидени, како и котел


Вклучено

Клима уред
Одворен базен
Паркинг
Рецепција
Телевизор со рамен екран
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели