Porto Carras Sithonia

Neos Marmaras, Sitonia, Sithonia, Halkidiki
Порто Карас Гранд Ресорт е најкомплетното одморалиште во Грција, сместено во падините на Мелитон, со поглед на заливот Торонеос кој го одзема здивот, кој се протега на 1.763 хектари зелени пејзажи и покрај 9 километри песочни плажи наградени со сино знаме, испрекинати со 25 недопрени заливите. Целосно реновиран и ребрендиран, Porto Carras Sithonia ве очекува да ви посака добредојде. Со повеќе од 13 типови соби, распоредени на 8 ката, додадени преку 70 приватни базени, 4 нови ресторани, 4 барови, 2 затворени базени во СПА зоната, 2 отворени базени во лагуна, 1 бесконечен базен само за возрасни, бар на плажа, кабана и ВИП област на плажа, како и многу спортски активности, Porto Carras Sithonia сега нуди врвни, луксузни удобности, за да ги исполни очекувањата на секој модерен патник.

Вклучено

A La Carte
Абанкомат
Барови
Кошарка
Комплети за плажа
Крпи за плажа
Одбојка на плажа
Билјард
Третмани за лице
Изнајмување на автомобили
Детска анимација
Детско игралиште
Детски базен
Конференција
Пикадо
Дневна анимација
Доктор Елеватор
Кодекс
Вечерна анимација
Размена
Фудбал
Теретана
Затворен базен
Послужени оброци
Мини клуб
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Продавници
Спа Велнес
Посебни потреби
Пинг-понг
Тенис
Водени спортови
Wifi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели