Lagomandra Beach & Suites

Neos Marmaras, Sitonia, Sithonia, Halkidiki
Се протега по неверојатниот залив Лагомандра, со златни песоци и кристално чисто море, Lagomandra Beach&Suites е релаксиран, релаксиран хотел со 4 ѕвезди, дел од поголем комплекс. Тоа е идеално место за одмор, со свежо и модерно сместување сместено во прекрасно, мирно опкружување. Со капацитети кои одговараат на луѓето од сите возрасти, Lagomandra Beach&Suites е прекрасен избор за секого. Само на кратка прошетка ќе го најдете сестринскиот хотел Lagomandra Hotel & Spa каде што гостите исто така можат да уживаат во објектите овде. Плажата Лагомандра, како и хотелот и апартманите Лагомандра Бич се оддалечени само седум (7) километри од космополитскиот Неос Мармарас и тринаесет (13) километри од Никити. Плажата е многу лесно достапна како од главниот пат Ситонија така и од хотелот.

Вклучено

A La Carte
Банкомат
Барови
Пажа Клуб
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Продавници
Спа Велнес
Посебни потреби
Пинг-понг
Водени спортови
Wi-Fi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели