4-You Hotel Apartments

Metamorphosis, Metamorfozis, Sitonia, Sithonia, Halkidiki

Пред 80 години, нашите предци решија да го изградат ова мало и гостопримливо село опкружено со борови и море, за да може да му понуди убав престој на секој посетител на Метаморфоси. На само 90 км од Солун и 6 км пред Никити можете да уживате во убавината на природата. Врз основа на научните факти за одличната клима, на оваа специфична област се изградени пет детски кампови.

Овде, во хотелот 4-you, ќе го најдете местото од вашите соништа. Во нашиот нов, модерен, луксузен и гостопримлив Хотел, сместен во срцето на недопрена средина, ќе уживате во удобноста и ќе се опуштите за време на вашите незаборавни одмори.


Вклучено

24-часовна рецепција / Рецепција
Лежалки и чадори на плажа
Патувања со брод
Појадок (во шведска маса)
Изнајмување на автомобили и мотори
Доктор (по барање)
Услуга за факс и фотокопирање
Паркинг
Бар на базен
Услуга во соба
Сателитска ТВ
Базен (свежа вода)
Wi-Fi Интернет пристап
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели