4 You Family

Metamorphosis, Metamorfozis, Sitonia, Sithonia, Halkidiki
Комплексот 4-You Family е изграден во центарот на селото, меѓу живописната борова шума и на само 350 метри од плажата Метаморфоси. Се состои од 4 (четири) апартмани со 2 спални соби, 7 супериор апартмани, 7 апартмани на поделени нивоа и 6 студиа. Убавината и спокојството на пејзажот ги фасцинираат сите оние кои ќе изберат да го поминат својот одмор тука.

Информации за хотелот

Сите апартмани се со луксузен ентериер и се опремени со Coco душеци, приватен балкон Wi-Fi (безжична конекција на интернет) Личен декодер SAT (сателит) канали ТВ рамен екран 32'' и втор ТВ рамен екран 19'', индивидуален А/ C, керамички шпорет со целосно опремена рерна, голем фрижидер со посебен фрижидер, чаршафи, крпи, фен, прагови и комплет за лична нега. Кафемат, тостер и бањарки има само во апартманите Дуплекс. Во некои единици има електричен шпорет со 2 керамички рингли и микробранова печка. Обезбеден е таблет за ажурирање на дневните вести. На располагање на клиентите. На располагање на клиентите е приватен паркинг и користење на скара.


Вклучено

Клима
Паркинг
Игралиште
Интернет услуги
Скара
Телевизор со рамен екран
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели