Acquablue Apartments

Kalithea, Kalitea, Halkidiki, Prv Krak

Студиото Алкионис се наоѓа на само 50 метри од раздвижениот центар [alkionis-sunchair] на Калитеа.

Главниот аеродром во Солун е оддалечен 75 километри од комплексот.

Студиото Алкионис е совршен избор за релаксирачки одмор на Халкидики.

Имаме двокреветни и трокреветни соби во кои можат да се сместат две до три лица.
Имаме и апартмани со две соби, кои содржат две спални соби и дневна соба и конзерва
сместуваат пет до шест лица.

Нашите соби имаат удобни соби со навистина пријатна и пријателска средина.
Сите соби се пространи и целосно опремени.

Тие имаат:

Кујна
Клима уред (ладење - греење)
телевизија
Фен


Секоја соба има посебна бања и балкон. Становите со две соби,
делат кујна и бања.

Подолу можете да видите погледи од внатрешноста на собата.


Вклучено

24-часовна рецепција / Рецепција
Служба за трансфер на аеродром / пристаниште
Скара
Патувања со чамец
Изнајмување на автомобили и мотоцикли
Дневна служба за слугинката
Доктор (на барање)
Услуга за факс и фотокопија
Паркинг
Дозволени миленици
Сеф
Сателитска ТВ
Сателитска ТВ
Пристап до Интернет преку Wi-Fi
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели