4 You Residence

Sithonia, Sitonia, Chalkidiki, Halkidiki

„4-You Residence“ е елегантно, сезонско сместување. Се наоѓа во еден од поубавите предели на Халкидики, на графичкиот брег Солун во Свети Николаос – Ситонија.

Волшебниот поглед на Атон и Света Гора со прекрасната природна средина на неговиот локалитет, тие ги комбинираат идеалните услови за луксузни и посебни прекини.

На оддалеченост од 50 метри од прекрасното, наградено со светло сино знаме море, плажа идеална за релаксација и изнемоштеност како и за незаборавни тивки семејни моменти.

„4-You Residence“ доделува 4 ДУПЛЕКС АПАРТМАНИ 4+1 (40м2), 2 СТАНА 4+1 (30м2) и 2 СТУДИЈА 2+1 (22м2).
Собите и апартманите имаат комплетно опремена кујна, ТВ, сателитски канали, индивидуален декодер (вкупно тв), клима уред, сеф во собата, бесплатен WI-FI, услуга во соба секој ден и веранда со поглед на море и Света Гора.
Покрај тоа, имаат сопствен паркинг во плацот од 5 декари, скара, индивидуален чадор со две лежалки на плажа.
Нашите апартмани можат удобно да ги забавуваат семејствата, со мали или големи деца, парови или друштво на пријатели.


Вклучено

24-часовна рецепција / Рецепција
Служба за трансфер на аеродром / пристаниште
Седење за бебиња (на барање)
лежалки и чадори на плажа
Третман за убавина (на барање)
Патувања со брод
Изнајмување автомобили и мотор
Доктор (на барање)
Факс и фотокопија Услуга
Услуга за перење и пеглање
Масажа
Игралиште на отворено
Паркинг
Сеф
Сателитска ТВ
Пристап до Интернет преку Wi-Fi
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели