Bianco Olympico Beach Resort Chalkidiki

Sithonia, Sitonia, Chalkidiki, Halkidiki

Bianco Olympico Beach Resort - All Inclusive се наоѓа на благословениот полуостров Ситонија во регионот Халкидики, во Северна Грција. Само 2,5 км од малото живописно село Ватопеди над кристалните смарагдни води на бескрајната песочна плажа, нуди одличен поглед на пенливото Егејско Море и незаборавни зајдисонца. Опкружен со сребрени маслинови градини Bianco Olympico Beach Resort, е совршено засолниште за комбинирање на модерното сместување и најдобрата медитеранска и грчка кујна.
Еден ресторан со шведска маса, снек бар покрај базен, еден прекрасен базен со слатка вода, тениско игралиште, терен за кошарка и неверојатна околина располагаат со огромен избор на врвни услуги и објекти.


Вклучено

24-часовна рецепција/Рецепција
Услуга за превоз до аеродром со доплата
Дебешки столчиња во ресторанот
Бебе седење (на барање) со доплата
Бар
Кошаркарско игралиште
Лежалки и чадори на плажа
Крпи на плажа со депозит
Патувања со брод со доплата
Изнајмување автомобили и мотоцикли со доплата
Консиерж
Доктор (по барање)
Услуга за перење и пеглање со доплата
Салон во лоби
Паркинг
Погодни за домашни миленици
Услуга за фотокопирање
Снек бар за базен
Лежалки и чадори за базен
Крпи за базен со депозит
Ресторан
Сеф
Сателитска ТВ
Базен (слатка вода)
Базен за деца
Тениско игралиште
Водни спортови со доплата
Wi-Fi Интернет
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели