8 Boutique Suites

Nea Potidea, Halkidiki
Веднаш во срцето на Потидаеа, Халкидики во Грција, сместувањето со 4 клучеви, Eight Boutique Suites, се наоѓа на мирна локација, на чекор од морето, но прилично блиску до местата на интерес. Јавните служби (Полициска станица, Здравствен дом), супермаркети и други хотели со 4* и 5* може да се најдат во близина. Сите апартмани се опкружени со 2.500 квадратни метри зелен јавен простор со многу удобности (скара, базен со лежалки и чадори, бадминтон/мини тениски терен, трамболини итн.), дизајнирани специјално за вашата забава. Естетика што го одзема здивот, најсовремени удобности, непобедлива удобност. Апартманите имаат свој различен карактер, но сите ја делат истата желба да ве сместат.

Информации за хотелот

Тие се состојат од 1 или 2 спални соби, кујна, бања, дневна соба и голем приватен балкон или приватна градина, во зависност од катот на апартманот.


Вклучено

Појадок (доставен во собата)
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели