Portes Lithos Luxury Resort Chalkidiki

Nea Potidea, Halkidiki

Новиот имот со 5 ѕвезди на Неа Акти Портес СА се наоѓа на песочна плажа на крајбрежјето на заливот Термаикос на само 4 километри од градот Неа Муданија, со поглед на планината Олимп и Егејското Море, нудејќи зајдисонца што го одземаат здивот. Парцелата со површина од 27000м2 овозможува директен пристап до морето со линија на песочна плажа од повеќе од 250 метри.


Вклучено

24-часовна рецепција / Рецепција
Служба за трансфер на аеродром / пристаниште
Дебешки столчиња во ресторанот
Бар
Бар на плажа
лежалки и чадори на плажа
Крпи за плажа
Третман за убавина (на барање)
Услуга за ѕвончиња
Билјард (базен) маса
Патувања со чамци
Бутик
Изнајмување на автомобили и мотори
Консиерж
Доктор (по барање)
Услуга за факс и фотокопирање
Теретана
Продавница за накит
Сервис за перење и пеглање
Лоби салон
Масажа
Мини клуб за деца
Мини маркет
Игралиште на отворено
Паркинг
Бар за базен
Лежалки и чадори за базен
Крпи за базен
Ресторан
Сервис за соби
Сеф
Сателитска ТВ
Туш и соблекувална
Спа
Базен
Базен (свежа вода)
Базен за деца
Пинг-понг
Тоалети за хендикепирани лица
Водни спортови
Пристап на интернет преку Wi-Fi
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели