Kassandra Palace

Kriopigi, Halkidiki
Палатата Касандра сместена на имот од 20 хектари лежи во живописен залив покрај мирната плажа Криопиги на Халкидики. Од воодушевувачката локација покрај плажата на овој уникатен хотел се отвора свет на раскош и раскош. Главната зграда и бунгаловите се состојат од прекрасно изработени соби и апартмани, дизајнирани со класични архитектонски линии, беспрекорно комбинирајќи ја традицијата. Обвиен со претрупан градини, Касандра Палас сместување со 5 ѕвезди во Криопиги ве поканува да уживате во моментите на мир и спокојство во неговите раскошни околини и целосно да се препуштите додека уживате во панорамскиот поглед кон бескрајното Егејско Море. Касандра Палас е познат по тоа што на нашите гости им нуди првокласно, пријателско гостопримство.

Вклучено

A La Carte
Банкомат
Барови
Комплети за плажа
Крпи за плажа
Билјард
Третмани за лице за тело
Изнајмување на автомобил
Детска анимација
Детско игралиште
Детски базен
Конференција
Доктор
Кодекс на облекување
Лифт
Вечерна анимација
Теретана
Затворен базен
Се служи
Мини клуб
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Продавници
Спа Велнес
Посебни потреби
Пинг-понг
Тенис
Водени спортови
Wi-Fi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели