Forest Park

Kriopigi, Halkidiki
Мал економичен хотел. Борови шуми, чист воздух, тишина и море од смарагд бои. Удобни соби, ресторан, базен, интернет, топла домашна атмосфера. Љубителите на активности на отворено ќе ја ценат близината на хотелот до популарниот град Калитеа, познат по изобилството на забава.

Вклучено

Комплети за плажа
Детски базен
Послужени оброци
Организирана плажа
Паркинг
Базен
Рецепција
Ресторан
Продавници
Wi-Fi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели