Estelle Hotel

Gerakini, Gerakini, Sitonia, Sithonia, Halkidiki
Во центарот на Халкидики, традиционалниот хотел Естел нуди воздушни и пространи соби со прекрасен поглед кон бујните градини. Хотелот Естел е семеен бизнис на плажата Геракини, во центарот на Халкидики, изграден со многу грижа и страст и отворен со цел да им понуди на своите посетители удобен престој и релаксирачки одмори. Се наоѓа на само 20 метри од организираната плажа Геракини, Халкидики. Хотелот располага со ресторан во кој гостите можат да уживаат во својот појадок или да вкусат вкусни грчки традиционални оброци од наградуваниот готвач Емануел. На неколку метри од хотелот има продавници од секаков вид, супермаркети, барови и центри за забава

Вклучено

A La Carte
Детско игралиште
Доктор
Организирана плажа
Паркинг
Рецепција
Ресторан
Продавници
Wi-Fi заеднички области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели