Olea Garden (ex.Sithonia Village)

Gerakini, Gerakini, Sitonia, Sithonia, Halkidiki
Sithonia Village се наоѓа во Геракини. Достапни се соби со клима уред и бања. Повеќето соби имаат балкон со поглед. Предност на некои сместувања е прекрасниот поглед на морето. Друга предност се посебните спални соби. Собите имаат мини фрижидер, телефон и ТВ. Во бањите има туш и када. Покрај тоа, има и фен. За семејства со деца се предвидени посебни семејни соби. Има рецепција и рецепција за гости. Има лифт, со кој се пристапни повеќето катови. Опремата вклучува сеф, ресторан и бар.

Информации за хотелот

Благодарение на пристапот до Интернет во заедничките простории (за плаќање) клиентите можат да комуницираат со своите. На патниците им е достапен супермаркет за стоки за дневни потреби. Децата можат да играат колку што сакаат на игралиштето.


Вклучено

Појадок
Вечера
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели