Admiral Tsilivi Hotel

Zakynthos, Zakintos
Хотелот SuneoClub Tsilivi Admiral може да прими до 650 гости, што е во голема близина до крајот на плажата. Со своите три базени и игралиштето што ја додаваат неговата жива атмосфера, таа е совршена локација за оние кои сакаат да уживаат во забавен семеен одмор или едноставно одмор! Овој голем комплекс кој нуди многу објекти се состои од главна зграда и анекс веднаш спроти. Идеално лоциран на возвишена позиција, но на само пет минути пешачење до плажата Циливи и главната улица. Овој комплекс нуди основно сместување што ја прави идеална основа за семејства и парови.

Вклучено

Сеф
Услуги за пеглање
Услуги за перење
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели