Aegean Gem Kamari

Santorini, Santorini

Хотелот Aegean Gem се наоѓа во приморското село Камари, во Санторини. Составен од три еднокатни, традиционални варосани куполи згради во кои се сместени удобни соби и апартмани со отворени кади со топла вода, тој им нуди на своите гости прекрасно искуство за престој. Во многу непосредна близина на познатата црна плажа на Санторини, Периволос, изборот да престојувате во хотелот Aegean Gem на вашиот одмор во Санторини ќе ви обезбеди приватност, традиционално опкружување на кикладскиот остров и објекти со 4 ѕвезди.


Вклучено

24-часовна рецепција / Рецепција
Служба за трансфер на аеродром / пристаниште
Бар
Услуга Bell-Boy
Патувања со брод
Изнајмување автомобили и мотори
Централна клима со индивидуална контрола
Кафе станица // Котел
Удобни кревети
Компјутер достапен за гостите употреба
Консиерж
Двојно застаклување
Соба за забава
Игри / Соба за играње
Бар покрај базен
Лежалки и чадори за базен
Крпи за базен
Услуга во соба
Соба со пристап за инвалидска количка
Базен
Пристап на интернет преку Wi-Fi
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели