Adonis Hotel & Apartments

Paros, Paros

Хотелот и апартманите Адонис е изграден на таков начин што речиси сите соби имаат поглед кон заливот Науса и отвореното море пошироко. За помалку од една минута можете да скокнете во студените води на Паријанското море и ви требаат само неколку минути да стигнете до Науса со живописната, космополитска атмосфера.


Вклучено

Детски столчиња за појадок
Детско креветче
Крпи за плажа
Изнајмување на автомобили и мотор
Консиерж
Интернет катче
Служба за перење и пеглање
Салон за лоби
Дозволени миленичиња
лежалки и чадори за базен
Крпи за базен
Сеф
Сателитска телевизори
Слатка вода)
Wi-Fi Интернет пристап
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели