Tosca Beach

Kavala, Kavala
Сместена во прекрасна зелена борова шума, во сопствениот залив, со песочна плажа, наградена со „Сино знаме“, плажата Тоска ги комбинира уникатната убавина и величественост на природата со луксузот што е достапен. Хотелот се наоѓа во западната периферија на Кавала, на патот што ги поврзува Палио и Кавала. Од центарот на градот е оддалечен 6 километри, од аеродромот „Александар Велики“ во Кавала на околу 40 километри и од меѓународниот аеродром „Македонија“ во Солун 160 километри. Сите хотелски соби се неодамна реновирани, сместени во бунгаловите околу главната зграда со рецепција, ресторан, бар, плажа итн.

Вклучено

Банкомат
Барови
Комплети за плажа
Крпи на плажа
Одбојка на плажа
Изнајмување на автомобили
Детско игралиште
Доктор
Кодекс на облекување
Лифт
Фретална
Послужени оброци
Организирана плажа
Паркинг
Прецепција
Ресторан
Продавници
Посебни потреби
Пинг-понг
Wi-Fi Заеднички Области
Wifi соби
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели