Across Paradise Inn

Corfu, Krf
PARADISE INN се наоѓа на северозападната страна на Крф, во близина на космополитската Палеокастрица, една од најубавите плажи на островот. Изграден е на работ на рид покриен со борови, меѓу најгустите маслинови градини. Трите згради на комплексот се опкружени со прекрасна градина полна со трева, рози и многу шарени цвеќиња. Дебелите маслинови градини и шарената долина на Ропа се проширени надвор од нејзината камена ограда. Тоа е идеално сместување за оние кои бараат мирни и релаксирачки одмори, а исто така и за семејства и парови.

Информации за хотелот

Овој мал хотел нуди 24 часовна рецепција, бар, салон, ресторан, базен, паркинг и Wi-Fi интернет. Собите имаат фрижидер - минибар, автономна клима, туш, ТВ сателит, сеф, Wi-Fi пристап, фен и телефон.


Вклучено

Појадок (шведска маса)
Вечера (HB е поставено мени)
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели