Aegea Blue Cycladic Resort

Andros, Grcija leto hoteli

Во 1990 година, меѓународно почитуваниот лекар д-р Акилас Анагностид беше одземен од глетката на заливот АЕГЕА-ЗОРГОС, место со недопрена природна убавина за кое се смета дека е место на митското кралство на кралицата на Амазон АЕГЕА, и бил инспириран да го изгради РЕЗОРТ АЕГЕА.

Тој ги комбинираше најдобрите еколошки услови со силно традиционално наследство и создаде место за релаксација, духовна возбуда, но и за активности на отворено и културни настани. Уживајте во објектите и услугите со 5 ѕвезди и познатата кикладска медитеранска исхрана.


Вклучено

Бар
Изнајмување автомобили и мотори
Дневна слугинка
Доктор (на барање)
Услуга за испорака на намирници
Паркинг
лежалки и чадори за базен
Крпи за базен
Ресторан
Услуга во соба
Сателитска ТВ
Снек бар
Базен (свежа вода)
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели