Sunrise Hotel Ammouliani

Ammouliani, Amuliani, Halkidiki

Амулијани, Халкидики, Грција Хотелот Sunrise се наоѓа во населбата Амулијани, апстинирајќи се на само 300 метри од пристаништето. Високо на ридот, нуди извонреден поглед на заливот на Света Гора и внатре во неговата градина. Се состои од 2 згради, 46 соби (двокреветни и трокреветни типови), и ги нуди сите удобности за удобно одмор. Локацијата и аурата на островот придонесуваат за апсолутна смисла за летни одмори.


Вклучено

24-часовна рецепција / Рецепција
Бар
Билјард (базен) маса
Дневна служба за слугинката
Доктор (по барање)
Услуга за факс и фотокопирање
Сала во лоби
Сателитска ТВ
Снек бар
Пристап до Интернет преку Wi-Fi
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели