31 Doors Hotel

Alexandroupoli, Alexandroupoli

Комбинирајќи модерен комфор и елеганција, хотелот 31 Doors е вашето совршено бегство, сместено во срцето на Александрополис. Со панорамски поглед на морето, островот Самотраки и по резервација на блиските тениски терени, тој нуди вистинско, локално гостопримство и збогатени искуства во енергичниот амбиент на градот.

Од внимателни детали за дизајн до модерни удобности и персонализирани искуства, откријте што го прави нашиот хотел толку уникатен. Место кое вие ​​и вашите најблиски ќе го најдете дома.


Вклучено

24-часовна рецепција/Пред бирото
Бар
Мени за кревети и перници
Изнајмување автомобили и мотоцикли
Консиерж
Лифт
Фен калем
Лоби Салон
Складирање багаж
Паркинг
Продавница со производи Cocomat
Служба за будење
Подароци за добредојде
Wi- Fi пристап до Интернет
Провери Достапност

Искуства

Сподели Искуство

Слични Хотели