Нови хотели во Банско: Apart Hotel Royal Park and Spa, Bansko

Последна промена

13.02.2024 03:07

Нови хотели во Банско: Apart Hotel Royal Park and Spa, Bansko

Хотелот располага со двокреветни и семејни соби со поглед на планина и градот. Сите 59 двокреветни и семејни соби се опремени со LCD телевизор со сателитска ТВ, биро, фотелја, телефон, централно греење, мини бар (се доплаќа), сеф (бесплатно), интернет конекција (бесплатно). Секоја соба има кулатило со туш и фен. Студијата и апартманите се сместени во посебни згради без поврзаност со главниот хотелски дел. Поради приватност и безбедносни причини, дополнителните згради не се опремени со лифтови. Сите соби, студија и апартмани во комплексот се за непушачи. Домашни миленици не се дозволени.

Уживајте во спокојството на зимските ноќи во Лоби барот со извонреден пијалок, пробајте ги вкусните оброци и имајте незаборавен одмор во Банско.

Хотелот можете да го резервирате преку нашиот ЕТА систем или со еден клик ОВДЕ.

Прочитај Повеќе