Grand Hotel Bansko достапен за зима 2024

Последна промена

13.02.2024 03:08

Grand Hotel Bansko достапен за зима 2024

Во Гранд Хотел Банско ќе најдете се што ви треба за да се ослободите од секојдневниот стрес. Хотелот знае како да ги задоволи барањата и на најпребирливите гости. Меѓу услугите во кои можете да уживате се различни спа третмани, ресторани со неодоливо вкусни јадења и многу повеќе забава внатре и надвор од хотелот.

За љубителите на зимските спортови, комплексот ја нуди потребната опрема за скијање, како и превоз од хотелот до лифтот и назад. Во лето, гостите можат да ги искористат предностите на надворешните базени на хотелот со бар покрај базен, лежерни планински прошетки, возење велосипед, екстремни авантури надвор од патот и многу повеќе.

Сместувањето има префинет стил и удобност. Хотелот нуди 240 луксузни соби и апартмани во различни категории. Изберете ја совршената соба за незаборавен одмор.

Цените можете да ги погледнете ОВДЕ.

Прочитај Повеќе