Хотел во Банско идеален за спа љубители

Последна промена

13.02.2024 03:08

Хотел во Банско идеален за спа љубители

Услугите вклучуваат ресторан, лоби бар, ресторан, затворен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес сала, масажа, турска бања, 2- добро опремени конференциски сали, складиште за ски опрема, Wi-Fi, сала за деца, бесплатен паркинг. Хотелот им нуди на своите гости бесплатен дневен трансфер до гондолата.

Хотел „Iceberg“ има: 24 двокреветни стандардни соби, 3 dbl. супериор соби, 4 семејни соби и 3 апартмани. Собите и апартманите на првите два ката имаат балкони, а на третиот кат имаат панорамски прозорци. Собите се опремени со француски или двокреветни кревети, телефон, кабловска телевизија, мини-бар, бања/WC со туш кабина и фен.

Цените за хотелот можете да ги погледнете со еден клик ОВДЕ.

Прочитај Повеќе