Apart hotel Grand Royale во Банско идеален семеен хотел

Последна промена

13.02.2024 03:06

Apart hotel Grand Royale во Банско идеален семеен хотел

Собите се светли и пространи, опремени со се што е потребно за пријатен престој. Во топла и пријатна атмосфера, се стремаат гостите да имаат неверојатни емоции, во комбинација со вкусна храна и Спа ритуали. Водени од мисијата да обезбедат најдобра грижа и услуга за гостите, тимот на Grand Royale & Spa Apartment Hotel е целосно посветен на грижата за клиентите.


Во главниот ресторан на Grand Royale hotel & Spa, ќе уживате во стилска и пријатна атмосфера, која ќе го комплетира вашиот одмор. Ќе најдете јадења од традиционалната бугарска и европска кујна, во комбинација со одлична услуга, релаксирачка и пријатна средина. Одбрани вина, алкохол и безалкохолни пијалоци ќе ја надополнат вашата вечер.


Хотелот нуди одлични услови за семејства со деца. Најмалите гости можат да уживаат во забава и игри во нашиот детски клуб, опремен со играчки и книги. Во мирна и безбедна средина, децата поминуваат време во забавни игри.

СПА
Спа центарот на хотелот Гранд Ројал нуди комплетен одмор и грижа за вашето физичко и духовно здравје. На располагање на нашите гости се – 20m внатрешен базен со детски дел, сауна, арома сауна, парна бања, џакузи, амам, солена соба, релакс зона и фитнес.

Цените на хотелот можете да ги погледнете со еден клик ОВДЕ.


Прочитај Повеќе