Вила Олга

Автобус

Термин Од 05.07.2024 - 12.07.2024

1/2 Студио

05.07.2024 - 12.07.2024

Слободно Автобус

Вкупна цена за сите патници
29,078.00 den

24,716.00 den

469.00 €

399.00 €

Резервирај Јави се

1/3 Студио

05.07.2024 - 12.07.2024

Слободно Автобус

Вкупна цена за сите патници
29,698.00 den

25,243.00 den

479.00 €

407.00 €

Резервирај Јави се

Термин Од 12.07.2024 - 19.07.2024

1/2 Студио

12.07.2024 - 19.07.2024

Слободно Автобус

Вкупна цена за сите патници
35,275.00 den

29,984.00 den

569.00 €

484.00 €

Резервирај Јави се

1/3 Студио

12.07.2024 - 19.07.2024

Слободно Автобус

Вкупна цена за сите патници
35,898.00 den

30,513.00 den

579.00 €

492.00 €

Резервирај Јави се

Провери друг термин

Вклучено

7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)
Користење на Wi-Fi

Не вклучено

Превоз (Скопје 60 евра, Штип 70 евра, Велес 60 евра, Радовиш 70 евра, Неготино 60 евра, Струмица 70 евра, Граничен премин 60 евра)
Туристичка такса од 1,5€ по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот
Доплата за корситење на клима уред се плаќа 7 од ден на лице место
Задолжителна доплата за траект – 20 евра за возрасен / 15 евра за дете 2-12 години
Превоз за деца од 2 до 11,99 години: попуст 10 € од редовната цена. Деца до 1,99 години бесплатно

Вила Олга се наоѓа на 700м од плажа, во околина на 500м е првата продавница и пекара, располага со простран двор, со играчки за деца. Идеална за оние кој сакаат одмор настрана од градската гужва.

Студиото Олга е сместување со добро уреден и ограден двор каде децата можат безбедно да си играат. Приватен паркинг е достапен пред имотот и има скара што можете да ја користите. 
Сместувачките единици имаат гардеробер, клима и ТВ, пристап до интернет и балкон.
Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа. Кујната е комплетно опремена (електричен чајник, прибор за јадење и чинии, чаши), а гостите имаат на располагање фен и пегла, кои се достапни на барање. Исто така, сопствениците можат да обезбедат бебешко креветче, кое е достапно на барање.
Дворот е делумно поплочен, а дел со трева, и играчки за деца.
Има сопствен паркинг каде можете да го паркирате вашиот автомобил. Бидејќи сместувањето се наоѓа на автопат, понекогаш може да биде бучно.Чистење, крпи и постелнина се менуваат на секои 3-4 дена.
Доколку сакате сместување со убаво уреден двор и добро одржување, веднаш надвор од центарот на градот, Студиото Олга може да биде одличен избор.

План и програма

ПРВ ДЕН
За Тасос поаѓањата се секој петок почнувајќи од првиот термин 31.05.2024 па се до последниот од 27.09.2024

Типови на соби

1/2 и 1/3 Студиа

Вила Олга се наоѓа на 700м од плажа, во околина на 500м е првата продавница и пекара, располага со простран двор, со играчки за деца. Идеална за оние кој сакаат одмор настрана од градската гужва. Студиото 1/2 е со два единечни кревети. Студиото 1/3 е со еден брачен кревет и еден единечен. Студиото Олга е сместување со добро уреден и ограден двор каде децата можат безбедно да си играат. Приватен паркинг е достапен пред имотот и има скара што можете да ја користите.  Сместувачките единици имаат гардеробер, клима и ТВ, пристап до интернет и балкон. Кујната е комплетно опремена (електричен чајник, прибор за јадење и чинии, чаши), а гостите имаат на располагање фен и пегла, кои се достапни на барање. Исто така, сопствениците можат да обезбедат бебешко креветче, кое е достапно на барање. Дворот е делумно поплочен, а дел со трева, и играчки за деца. Има сопствен паркинг каде можете да го паркирате вашиот автомобил. Бидејќи сместувањето се наоѓа на автопат, понекогаш може да биде бучно.Чистење, крпи и постелнина се менуваат на секои 3-4 дена. Доколку сакате сместување со убаво уреден двор и добро одржување, веднаш надвор од центарот на градот, Студиото Олга може да биде одличен избор.

Забелешка

-Бројот на соби кој може да се резервира со Early Booking попуст е ограничен!
-Агенцијата го задржува правото на промена или прекинување на Early Booking попустите пред наведените датуми на истекување.
-Резервациите направени со Early Booking не може да се комбинират со ниту еден друг попуст!
-За уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст не е валиден за резервации направени по цена со Early booking попуст или било кој друг тип на попуст.
-Доколку уплатата не се изврши во предвидениот термин резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата.
– Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.
-Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.

Искуства

Сподели Искуство

Слични Понуди