CARIBBEAN WORLD MAHDIA

Чартер

Термин Од 25.06.2024 - 02.07.2024

Standard Room

All Inclusive

25.06.2024 - 02.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

69,688.00 den

1,124.00 €

Резервирај Јави се

STANDARD ROOM SEA VIEW

All Inclusive

25.06.2024 - 02.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

74,090.00 den

1,195.00 €

Резервирај Јави се

Family Room

All Inclusive

25.06.2024 - 02.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

92,132.00 den

1,486.00 €

Резервирај Јави се

FAMILY ROOM SEA VIEW

All Inclusive

25.06.2024 - 02.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

98,828.00 den

1,594.00 €

Резервирај Јави се

Термин Од 02.07.2024 - 09.07.2024

Standard Room

All Inclusive

02.07.2024 - 09.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

78,802.00 den

1,271.00 €

Резервирај Јави се

STANDARD ROOM SEA VIEW

All Inclusive

02.07.2024 - 09.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

83,328.00 den

1,344.00 €

Резервирај Јави се

Family Room

All Inclusive

02.07.2024 - 09.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

107,136.00 den

1,728.00 €

Резервирај Јави се

FAMILY ROOM SEA VIEW

All Inclusive

02.07.2024 - 09.07.2024

Слободно Чартер

Вкупна цена за сите патници

113,894.00 den

1,837.00 €

Резервирај Јави се

Провери друг термин

За Хотелот

Caribbean World Mahdia е резорт во Махдија, Тунис. Оваа хотелски резорт е најновиот додаток на Caribbean World и се наоѓа во Махдија, познат по своите прекрасни плажи и прозирната тиркиазна вода. Многу убав хотел со директен пристап до плажата, Caribbean World Mahdia е реновиран и целосно преуреден во карибски стил. Хотелот е на приближно 45 км од аеродромот во Монастир, 7 км од Махдија и 2,5 часа од аеродромот во Тунис. 

Сместување

Caribbean World Mahdia нуди различни типови на соби за своите гости. Еве неколку од нив:

 1. Стандардни соби: Овие соби се удобни и се опремени со сите основни удобности. Имат приватна бања, клима уред, телевизор и балкон или тераса.

 2. Семејни соби: Овие соби се погодни за големи групи или семејства. Имат дополнителни кревети и повеќе простор.

 3. Луксузни соби: За оние кои сакаат повеќе комфорт, Caribbean World Mahdia нуди луксузни соби со дополнителни удобности и простор.

 4. Соби со поглед на море: Ако сакате да уживате во прекрасниот поглед на тиркиазното море, изберете соба со поглед на море.  Храна


  Гостите на Caribbean World Mahdia можат да уживаат во различни опции за храна и пијалоци. Еве неколку од нив:

  1. Бар на базенот: Гостите можат да се релаксираат и уживаат во пијалоци во барот на базенот.

  2. Ресторант на место: Во овој резорт има ресторант каде гостите можат да уживаат во разнообразни јадења.

  3. Лежерен бар: За оние кои сакаат нешто поопуштено, Caribbean World Mahdia нуди лежерен бар каде може да се насладите на пијалоци.


Локација

Искуства

Сподели Искуство

Слични Понуди