Вила Ситонија

Автобус

Термин Од 14.07.2024 - 21.07.2024

1/4 СТУДИО ВТОР СПРАТ

14.07.2024 - 21.07.2024

Слободно Автобус

Вкупна цена за сите патници

34,720.00 den

560.00 €

Резервирај Јави се

Термин Од 21.07.2024 - 28.07.2024

1/3 СТУДИО ВТОР СПРАТ

21.07.2024 - 28.07.2024

Слободно Автобус

Вкупна цена за сите патници

31,000.00 den

500.00 €

Резервирај Јави се

1/4 СТУДИО ВТОР СПРАТ

21.07.2024 - 28.07.2024

Слободно Автобус

Вкупна цена за сите патници

34,720.00 den

560.00 €

Резервирај Јави се

Провери друг термин

Вклучено

*7 ноќевања во Вила Ситонија (наем)
*Користење на клима

Не вклучено

*Доплата за туристичка такса 0.5 центи од ноќ од апартман (Се плаќа во вилата)
*Превоз за возрасен повратен билет 50 еур / 40 еур во еден правец
*Превоз за дете до 11.99год. повратен билет 40Еур / 30 еур во еден правец
*Дете до 2 год. (без седиште)-бесплатно
*Патничко осигурување
Вила Ситонија Вила Ситониа се наоѓа на 100м од плажа. Вилата располага со студиа за 2,3 и 4 лица. ((1/2, 1/3 и 1/4). Сите студиа се опремени со мини кујна којашто е опремена со прибор за подготовка на храна, тоалет, клима и Wi-Fi и се наоѓаат на 1 спрат. Двокреветните студиа имаат еден брачен кревет, трокреветните еден брачен и еден единечен кревет, четирикреветните студиа имаат еден брачен кревет и два кревети на спрат.


Метаморфоси е место во северозападниот дел на Ситонија, целосно опкружено со густа шума, но добро организирано и уредено кадешто има многу ресторанчиња, кафичи, таверни и маркети. Идеално место за семеен одмор.

Типови на соби

1/2 СТУДИО НА ВТОР СПРАТ

Двокреветните студиа имаат еден брачен кревет, мини кујна којашто е опремена со прибор за подготовка на храна, тоалет, клима и Wi-Fi.

1/3 СТУДИО НА ВТОР СПРАТ

Трокреветните студиа имаат еден брачен кревет, мини кујна којашто е опремена со прибор за подготовка на храна, тоалет, клима и Wi-Fi.

1/4 СТУДИО НА ВТОР СПРАТ

Четворокреветните студиа имаат еден брачен кревет, мини кујна којашто е опремена со прибор за подготовка на храна, тоалет, клима и Wi-Fi.

Локација

Забелешка

-Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
-Доплата за туристичка такса 0.5 еур по апартман на ден и се плаќа во вилата.
-Цените се изразени во евра, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд).
-Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
-Над дозволениот број, може на дополнително барање, да се смести максимум едно дете до 5.99год.
-Кога се цените ПРОМО за уплата на два последователни термини, се рачунат две промо цени.
-За споен термин по редовните цени, на вториот термин се добива 10% попуст
-Попустите Не се комбинираат.
-Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra First или Last minute понуда, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот.
-Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена.
-Сместување во собите е по 14.00час.-локално време, а напуштање на истите е во 09.00час.
-По завршување на летувањето, должни сте да го оставите апартманот во чиста состојба.
-Доколку е за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата.
-Во цената е вклучено користење на Wi-Fi (организаторот не гарантира за квалитетот на интернетот).
-Патникот има обврска да ја провери важноста и исправноста на патните исправи, поради кое не може да се направи промена на термин.
-За време на патувањето ќе бидат запазени сите протоколи, задолжителна дезинфекција и одржување.
-За ова патување важат општите услови на Т. А. Ескејп Травел

Искуства

Сподели Искуство

Слични Понуди